所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| CAD Drawing | 3D CAD Model |
| Communication Port Type | RS485 |
| Depth | 70mm |
| Display Included | Yes |
| Expansion Available | Yes |
| For Use With | Twido Series |
| Input Type | Sink/Source |
| Length | 90mm |
| Manufacturer Series | TWD LC |
| Maximum Baud Rate | 38.4 kbit/s |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Mounting Type | DIN Rail, Plate |
| Number of Communication Ports | 1 |
| Number of Inputs | 9 |
| Number of Outputs | 7 |
| Operating Mode | Run |
| Output Current | 2 A |
| Output Type | Relay |
| Program Capacity | 2000 Instructions |
| Programming Interface | Computer, HMI |
| Programming Language Used | Ladder Logic |
| Scan Time | 1 μs |
| Supply Voltage | 100 → 240 V ac |
| Total Memory Available | 2000 Instructions |
| Width | 80mm |
咨询QQ
热线电话