所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 2200 |
| MOQ | 2200 |
| Angle of Half Transmission Distance | ±50 ° |
| Carrier Frequency | 38kHz |
| Components | Photo Detector, Preamplifier |
| Daylight Filter Type | Epoxy Lens Cap |
| Dimensions | 6.8 x 3 x 3.2mm |
| Height | 3.2mm |
| Length | 6.8mm |
| Maximum Supply Voltage | 5.5V |
| Maximum Transmission Distance | 45m |
| Minimum Supply Voltage | 2.5V |
| Mounting Type | PCB Surface Mount |
| Number of Pins | 4 |
| Output Current | 5mA |
| Wavelength of Peak Sensitivity | 950nm |
| Width | 3mm |
| rohs | Compliant |
| Transmission Range | :30m |
| Directivity | :75° |
| Supply Voltage Min | :2.5V |
| Supply Voltage Max | :5.5V |
| Supply Current | :350µA |
| Opto Case Style | :SMD |
| Operating Temperature Min | :-25°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| Operating Temperature Range | :-25°C to +85°C |
| Packaging | :Cut Tape |
| Supply Voltage Range | :2.5V to 5.5V |
| Weight (kg) | 0.000082 |
| Tariff No. | 85176990 |
| Series | * |
| Standard Package | 2,200 |
咨询QQ
热线电话