所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Transmission Distance | 45 m |
| Viewing Orientation | 100 ° |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Supply Voltage | 2.5 to 5.5 V |
| Operating Temperature | -25 to 85 °C |
| Supplier Package | SMD |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3|5 |
| Standard Package Name | SMD |
| Viewing Orientation | 100 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Minimum Operating Temperature | -25 |
| Package Height | 3.2 |
| Output Current | 5 |
| Subcarrier Frequency | 38 |
| Transmission Distance | 45 |
| Supply Current | 0.45 |
| PCB | 4 |
| Package Width | 3 |
| Package Length | 6.8 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.5 |
| Pin Count | 4 |
| Unit Pack | 2200 |
| MOQ | 2200 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Angle of Half Transmission Distance | ±50 ° |
| Carrier Frequency | 38kHz |
| Components | Photo Detector, Preamplifier |
| Daylight Filter Type | Epoxy Lens Cap |
| Dimensions | 6.8 x 3 x 3.2mm |
| Height | 3.2mm |
| Length | 6.8mm |
| Maximum Supply Voltage | 5.5V |
| Maximum Transmission Distance | 45m |
| Minimum Supply Voltage | 2.5V |
| Mounting Type | PCB Surface Mount |
| Number of Pins | 4 |
| Output Current | 5mA |
| Wavelength of Peak Sensitivity | 950nm |
| Width | 3mm |
| 最大电源电压 | 5.5V |
| 半传输距离的角度 | ±50 ° |
| 载波频率 | 38kHz |
| 峰值灵敏度的波长 | 950nm |
| 电源电压范围 | 2.5 → 5.5 V |
| 安装类型 | 表面安装 |
| 输出电流 | 5mA |
| 宽度 | 3mm |
| 尺寸 | 6.8 x 3 x 3.2mm |
| 针数目 | 4 |
| 最大传输距离 | 45m |
| 组件 | 光电检测器、前置放大器 |
| 长度 | 6.8mm |
| 最低电源电压 | 2.5V |
| 日光过滤器类型 | 环氧镜头盖 |
| 高度 | 3.2mm |
咨询QQ
热线电话