所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 14PDIP |
| Number of Internal Timers | 2 |
| Operating Supply Voltage | 2.5|3.3|5|9|12|15 V |
| Type | Standard |
| Maximum Power Dissipation | 1560 mW |
| Maximum High Level Output Current | -10 mA |
| Maximum Low Level Output Current | 50 mA |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Typical Operating Supply Voltage | 2.5|3.3|5|9|12|15 |
| Standard Package Name | PDIP |
| Fabrication Technology | CMOS |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Maximum Quiescent Current | 0.46 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Maximum Low Level Output Current | 50 |
| Maximum High Level Output Current | -10 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 16 |
| Absolute Propagation Delay Time | 100(Typ) |
| Supplier Package | PDIP |
| Maximum Power Dissipation | 1560 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2 |
| Pin Count | 14 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Unit Pack | 25 |
| MOQ | 3000 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | 14-DIP |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Supply | 130µA |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 16 V |
| Frequency | 2.7MHz |
| Other Names | 497-2301-5 |
| Package/Case | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Product Category | Timers & Support Products |
| Mounting Style | Through Hole |
| Propagation Delay - Max | 100 ns |
| Supply Voltage - Max | 16 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | PDIP-14 |
| Supply Voltage - Min | 2 V |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Power Dissipation | 1.56 W |
| Mounting | Through Hole |
| Operating Temp Range | -40C to 125C |
| Package Type | PDIP |
| Propagation Delay Time | 100 ns |
| High Level Output Current | -10 mA |
| Operating Temperature Classification | Automotive |
| # Internal Timers | 2 |
| Low Level Output Current | 50 mA |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 2.5/3.3/5/9/12/15 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 2 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 16 V |
| Quiescent Current | 460 uA |
| DELETED | Compliant |
咨询QQ
热线电话