所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Fabrication Technology | CMOS |
| Mounting | Surface Mount |
| Absolute Propagation Delay Time | 100(Typ) |
| Package Width | 4(Max) |
| PCB | 14 |
| Maximum Power Dissipation | 830 |
| Type | Standard |
| Typical Operating Supply Voltage | 2.5|3.3|5|9|12|15 |
| EU RoHS | Compliant |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | SOIC |
| Standard Package Name | SOIC |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Maximum High Level Output Current | -10 |
| Number of Internal Timers | 2 |
| Package Length | 8.75(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2 |
| Pin Count | 14 |
| Maximum Quiescent Current | 0.46 |
| Package Height | 1.65(Max) |
| Maximum Low Level Output Current | 50 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 16 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Supply | 130µA |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 16 V |
| Standard Package | 50 |
| Frequency | 2.7MHz |
| Package/Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话