所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 14SOIC |
| Number of Internal Timers | 2 |
| Operating Supply Voltage | 2.5|3.3|5|9|12|15 V |
| Type | Standard |
| Maximum Power Dissipation | 830 mW |
| Maximum High Level Output Current | -10 mA |
| Maximum Low Level Output Current | 50 mA |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Fabrication Technology | CMOS |
| Mounting | Surface Mount |
| Absolute Propagation Delay Time | 100(Typ) |
| Package Width | 4(Max) |
| PCB | 14 |
| Maximum Power Dissipation | 830 |
| Typical Operating Supply Voltage | 2.5|3.3|5|9|12|15 |
| EU RoHS | Compliant |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Supplier Package | SOIC |
| Standard Package Name | SOIC |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Maximum High Level Output Current | -10 |
| Package Length | 8.75(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2 |
| Pin Count | 14 |
| Maximum Quiescent Current | 0.46 |
| Package Height | 1.65(Max) |
| Maximum Low Level Output Current | 50 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Operating Supply Voltage | 16 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply | 130µA |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 16 V |
| Frequency | 2.7MHz |
| Package/Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 497-6615-1 |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Product Category | Timers & Support Products |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Propagation Delay - Max | 100 ns |
| Supply Voltage - Max | 16 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Package / Case | SO-14 |
| Supply Voltage - Min | 2 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Power Dissipation | 0.83 W |
| Operating Temp Range | 0C to 70C |
| Package Type | SO |
| Propagation Delay Time | 100 ns |
| High Level Output Current | -10 mA |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| # Internal Timers | 2 |
| Low Level Output Current | 50 mA |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 2.5/3.3/5/9/12/15 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 2 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 16 V |
| Quiescent Current | 460 uA |
| DELETED | Compliant |
咨询QQ
热线电话