所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Development Kit |
| Family | TPS61059 |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Power Management IC Development Tools |
| RoHS | No |
| Product | Power Management Modules |
| Tool Is For Evaluation Of | TPS61059 |
| Dimensions | 50.8 mm x 48.3 mm |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Current - Output / Channel | 200mA |
| Features | Camera Flash and Torch Modes, Programmable Output Current |
| Utilized IC / Part | TPS61059, TPS61058 |
| Supplied Contents | Board |
| Voltage - Input | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Other Names | 296-19609 |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| 特性 | Camera Flash and Torch Modes, Programmable Output Current |
| 输出和类型 | 1, Non-Isolated |
| 电压 - 输入 | 2.7 V ~ 5.5 V |
| 使用的 IC/零件 | TPS61059, TPS61058 |
| 电流 - 输出/通道 | 200mA |
| 所含物品 | Board |
咨询QQ
热线电话