所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Reset | Active Low |
| Voltage - Threshold | Adjustable/Selectable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 6-SON (1.45x1) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Number of Voltages Monitored | 2 |
| Standard Package | 5,000 |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Type | Reset Timer |
| Package/Case | 6-UFDFN |
| Operating Supply Current | 0.35 uA |
| Manual Reset | Manual Reset |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Output Type | Active Low |
| Battery Backup Switching | No Backup |
| Reset Delay Time | 150 us |
| Supply Voltage - Max | 6.5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SON-6 |
| Watchdog | No Watchdog |
| Supply Voltage - Min | 1.6 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Chip Enable Signals | Chip Enable |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Type | USON |
| Pin Count | 6 |
| Operating Temperature (Max) | 125C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Screening Level | Automotive |
| Rad Hardened | No |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -40 to 125 |
| Package | Pins | SON (DRY) | 6 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 5000 | LARGE T&R |
| # Input Channels | |
| VCC | |
| Output(s) | |
| Functional Diagram | fbd_sbvs211b.gif |
| Operating Temperature Range | -40 to 125 |
| ICC | |
| Long Set-up Timer | |
| Package Group | SON |
| Datasheet | SBVS211B |
| Reset Output Type | |
| Input Type | |
| Reset Pulse Width | |
| Long Set-up Timer Method | |
| Reset Pulse Width Method | |
| Operating Supply Voltage | 1.6 V to 6.5 V |
| Factory Pack Quantity | 5000 |
| Number of Inputs Monitored | 2 Input |
| Series | TPS3420D |
| Brand | Texas Instruments |
咨询QQ
热线电话