所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Development Kit |
| Family | TPA2008D2 |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Audio IC Development Tools |
| RoHS | No |
| Tool Is For Evaluation Of | TPA2008D2 |
| Operating Supply Voltage | 5 V to 15 V |
| Operating Supply Current | 7 mA |
| Output Power | 3 W |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| EU RoHS | RoHS Not Applicable |
| Board Type | Fully Populated |
| Utilized IC / Part | TPA2008D2 |
| Output Type | 2-Channel (Stereo) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Supplied Contents | Board |
| Amplifier Type | Class D |
| Other Names | 296-18922 |
| Max Output Power x Channels @ Load | 3W x 2 @ 3 Ohm |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 84733020 |
咨询QQ
热线电话