所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Tie Mount |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Tie Mounts |
| Color | Black |
| Material | Nylon |
| Length | 16 mm |
| Width | 10.8 mm |
| Features | Unique cradle design provides maximum stability for cable bundle |
| Packaging | Bag |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Life | New At Mouser |
| Product Length | 16 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Height | 7 |
| Product Depth | 10.8 |
| Body Material | Nylon 6/6 |
| Subcategory | Cable Accessories |
| Lead Time | 14 Days |
| Unit Weight | 1.190 lbs |
| Series | * |
| Other Names | 07498358222 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Base Width | 0.42 |
| Package Quantity | 1000 |
| Back/Mtg Type | Hole (1)#8 |
| Material Color | Natural |
| Base Type | Cable Tie Mounting |
| Tie Width Max - in | 0.19 |
| Base Length | 0.63 |
| Tie Entry | 2-Way |
咨询QQ
热线电话