所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Tie Mount |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Tie Mounts |
| Color | Black |
| Material | Nylon |
| Length | 16 mm |
| Width | 10.9 mm |
| Features | Unique cradle design provides maximum stability for cable bundle |
| Packaging | Bag |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Mounting Type | Screw, #8 |
| Size / Dimension | 0.63" L x 0.42" W x 0.27" H (16.0mm x 10.8mm x 7.0mm) |
| For Use With/Related Products | M, I, S Ties |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 2.400000 oz |
| Mounting Hole Dia | :4.6mm |
| Mount Fixing Type | :Screw |
| Mount Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Mount Colour | :Black |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Accessory Type | :Cable Tie Mount |
| Body Length | :16.1mm |
| Body Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Colour | :Black |
| External Length / Height | :7mm |
| External Width | :10.8mm |
| Fixing Hole Diameter | :4.6mm |
| For Use With | :#8 Screw |
| Height | :7mm |
| Weight (kg) | 0.07 |
| Tariff No. | 39269097 |
咨询QQ
热线电话