所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 14TSSOP |
| Type | PLL |
| Family | TLC2932 |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Operating Temperature | -20 to 75 °C |
| Operating Supply Voltage | 3|5 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Phase Locked Loops - PLL |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Circuits | 1 |
| Supply Voltage - Max | 5.25 V |
| Supply Voltage - Min | 2.85 V |
| Maximum Operating Temperature | + 75 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | TSSOP-14 |
| Packaging | Tube |
| Minimum Operating Temperature | - 20 C |
| Factory Pack Quantity | 90 |
| Life | NRND: Not recommended for new designs. |
| Ratio - Input:Output | 2:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Input | CMOS |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Divider/Multiplier | Yes/Yes |
| Frequency - Max | 50MHz |
| Voltage - Supply | 2.85 V ~ 5.25 V |
| Output | CMOS |
| PLL | Yes |
| Package/Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | TLC2932 |
| Unit Weight | 0.002018 oz |
| Operating Temp Range | -20C to 75C |
| Package Type | TSSOP |
| Pin Count | 14 |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Programmable | No |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3/5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 2.85 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.25 V |
| PLL Type | :Frequency Synthesis |
| Frequency | :50MHz |
| Supply Current | :15mA |
| Supply Voltage Min | :2.85V |
| Supply Voltage Max | :3.15V |
| Digital IC Case Style | :TSSOP |
| No. of Pins | :14 |
| Operating Temperature Min | :-55°C |
| Operating Temperature Max | :125°C |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Base Number | :2932 |
| IC Generic Number | :2932 |
| Operating Temperature Range | :-55°C to +125°C |
| Supply Voltage Range | :2.85V to 3.15V, 4.75V to 5.25V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.000057 |
| Tariff No. | 85411000 |
咨询QQ
热线电话