所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 14TSSOP |
| Type | PLL |
| Family | TLC2932 |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Operating Temperature | -20 to 75 °C |
| Operating Supply Voltage | 3|5 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Phase Locked Loops - PLL |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Circuits | 1 |
| Supply Voltage - Max | 5.25 V |
| Supply Voltage - Min | 2.85 V |
| Maximum Operating Temperature | + 75 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | TSSOP-14 |
| Packaging | Tube |
| Minimum Operating Temperature | - 20 C |
| Factory Pack Quantity | 90 |
| Life | NRND: Not recommended for new designs. |
| Typical Operating Supply Voltage | 3|5 |
| Standard Package Name | TSSOP |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 75 |
| Minimum Operating Temperature | -20 |
| Package Height | 1.05(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| PCB | 14 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.85 |
| Package Width | 4.5(Max) |
| Supplier Package | TSSOP |
| Package Length | 5.1(Max) |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.25 |
| Pin Count | 14 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Ratio - Input:Output | 2:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Input | CMOS |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Divider/Multiplier | Yes/Yes |
| Frequency - Max | 50MHz |
| Voltage - Supply | 2.85 V ~ 5.25 V |
| Output | CMOS |
| PLL | Yes |
| Package/Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | TLC2932 |
| Unit Weight | 0.002018 oz |
| Operating Temp Range | -20C to 75C |
| Package Type | TSSOP |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Programmable | No |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3/5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 2.85 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.25 V |
| DELETED | Compliant |
| 输出 | CMOS |
| 供应商器件封装 | 14-TSSOP |
| 操作温度 | -20°C ~ 75°C |
| 电压 - 电源 | 2.85 V ~ 5.25 V |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 分频器/倍频器 | Yes/Yes |
| 频率 - 最大值 | 50MHz |
| 封装/外壳 | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| 类型 | Phase Lock Loop (PLL) |
| 比率 - 输入/输出 | 2:1 |
| 差分 - 输入/输出 | No/No |
| 输入 | CMOS |
| Brand | Texas Instruments |
| Height | 1.15 mm |
| Length | 5 mm |
咨询QQ
热线电话