所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Features | Depop, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Standby |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 2,000 |
| Supplier Device Package | 20-SO |
| Output Type | 2-Channel (Stereo) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 1.5W x 2 @ 8 Ohm |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.2 V ~ 18 V |
| Type | Class AB |
咨询QQ
热线电话