所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Through Hole |
| Standard Package | 2,000 |
| Supplier Device Package | PG-DIP-8 |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Voltage - Supply | 11 V ~ 19 V |
| Mode | Discontinuous Conduction (DCM) |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Other Names | SP001013276 |
咨询QQ
热线电话