所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Display Type | TFT |
| Viewing Area | 186.80mm L x 112.90mm W |
| Diagonal Screen Size | 8.5" (215.90mm) |
| Display Mode | Transmissive |
| Dot Pitch | 0.08mm x 0.23mm |
| Backlight | LED |
| Standard Package | 20 |
| Interface | Parallel, 18-Bit (RGB) |
| Dot Pixels | 800 x 480 (WVGA) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话