所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Contrast ratio | 500:1 |
| Touchscreen | Yes |
| Service life, backlight | 50000 |
| Brightness | 220 |
| Active area W x H | 151.68 x 113.76 mm |
| Viewing angle | 6 o'clock |
| Operating temperature | -20...+70 °C |
| Backlight type | LED |
| Interface | parallel |
| Dimensions module W x H x D | 184 x 139.8 x 12.7 mm |
| No of colours | 262000 |
| Resolution | 640 x 480 Pixel |
| Touch panel design | analog |
| Size | 7.5" |
咨询QQ
热线电话