所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Technology | CMOS |
| Logical Function | Shift Register |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | SOP |
| Packaging | Tube |
| Pin Count | 16 |
| Type | Not Required |
| Propagation Delay Time | 205 ns |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Number of Bits | 8 |
| Logic Family | HC |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 2.5/3.3/5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 2 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 6 V |
咨询QQ
热线电话