所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Display Type | TFT |
| Viewing Area | 211.20mm L x 158.40mm W |
| Diagonal Screen Size | 10.4" (264.16mm) |
| Display Mode | Transmissive |
| Dot Pitch | 0.09mm x 0.26mm |
| Backlight | LED |
| Standard Package | 50 |
| Interface | LVDS |
| Dot Pixels | 800 x 600 (SVGA) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话