所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Selling Alternatives | T5007NLT |
| Subcategory | Telecom Transformer |
| Packaging | Tape and Reel |
| Lead Time | 365 Days |
| Factory Pack Quantity | 200 |
| Product Category | Transformers Audio & Signal |
| Shielding | Unshielded |
| Dimensions | 24.13 mm L x 7.37 mm W x 18.29 mm H |
| Operating Temperature Range | 0 C to + 70 C |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Height | 18.29 mm |
| Width | 7.37 mm |
| Length | 24.13 mm |
| Secondary Resistance | 4.2 Ohms |
| Primary Resistance | 2.4 Ohms |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话