所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Lead Style | Gull Wing |
| Family | T5007 |
| Maximum DCR Primary Side | 2.4/2.4 Ohm |
| Maximum Isolation Voltage | 2000 Vrms |
| Maximum OCL Inductance | 22(Min) mH |
| Turns Ratio | 1:2/1:2 |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Length | 24.13 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Product Depth | 18.29 |
| Number of Terminals | 16 |
| Maximum DCR Secondary Side | 4.2/4.2 |
| Maximum Interwinding Capacitance | 100 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Transformer Type | ISDN S-Interface Low Profile Dual... |
| Mounting | Surface Mount |
| Maximum DCR Primary Side | 2.4/2.4 |
| Product Height | 7.37 |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Maximum OCL Inductance | 22(Min) |
| rohs | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 200 |
| Product | ISDN S-Interface Low Profile Dual SMT Transformers |
| Product Category | Transformers Audio & Signal |
| Shielding | Unshielded |
| Dimensions | 24.13 mm L x 14.73 mm W x 7.37 mm H |
| Operating Temperature Range | 0 C to + 70 C |
| Primary Impedance | 2.4 Ohms |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Height | 7.37 mm |
| Width | 14.73 mm |
| Length | 24.13 mm |
| Isolation Voltage | 2 kV |
| Secondary Impedance | 4.2 Ohms |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话