所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Typical Operating Supply Voltage | 2.5|3.3 |
| Maximum Delay Time | 14.8 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Standard Package Name | QFP |
| Package Height | 1 |
| Mounting | Surface Mount |
| Number of Independent Delay Inputs | 1 |
| Absolute Increment | 0.01 |
| Delay to First Tap | 3.2 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Package Width | 7 |
| Screening Level | Industrial |
| Supplier Package | TQFP |
| Package Length | 7 |
| PCB | 32 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.375 |
| Pin Count | 32 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Function | Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Available Total Delays | 3.2ns ~ 14.8ns |
| Number of Taps/Steps | 1024 |
| Delay to 1st Tap | 3.2ns |
| Supplier Device Package | 32-TQFP |
| Packaging | Tray |
| Tap Increment | 10ps |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 2.375 V ~ 3.6 V |
| Standard Package | 250 |
| Number of Independent Delays | 1 |
| Package/Case | 32-TQFP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Absolute Increment | 0.01ns |
| Delay to First Tap | 3.2ns |
| Dimensions | 7 x 7 x 1mm |
| Height | 1mm |
| Length | 7mm |
| Maximum Delay Time | 14.8ns |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.375 V |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Package Type | TQFP |
| Width | 7mm |
| Series | SY89295U |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | TQFP-32 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| No. of Taps | :1024 |
| Delay Time per Tap | :3.2ns |
| Total Delay Time | :14.8ns |
| Supply Voltage Min | :2.375V |
| Supply Voltage Max | :3.6V |
| Digital IC Case Style | :TQFP |
| No. of Pins | :32 |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :MSL 2 - 1 year |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Supply Voltage Range | :2.375V to 3.6V |
| Weight (kg) | 0.001 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话