所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Typical Operating Supply Voltage | 2.5|3.3 |
| Output Logic Level | CML |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Standard Package Name | MLF |
| Maximum Output Frequency | 3000(Typ) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.375 |
| Number of Clock Inputs | 2 |
| Input Signal Type | CML|LVDS|LVPECL |
| Operation Mode | Differential |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Supplier Package | MLF |
| Screening Level | Industrial |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Configuration | 1 x 2:1 |
| Type | Clock Multiplexer |
| Pin Count | 16 |
| Lead Shape | No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Independent Circuits | 1 |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 2.375 V ~ 2.625 V, 3 V ~ 3.6 V |
| Circuit | 2 x 2:1 |
| Standard Package | 100 |
| Supplier Device Package | 16-MLF® (3x3) |
| Package/Case | 16-VFQFN Exposed Pad, 16-MLF® |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 3 x 3 x 0.85mm |
| Height | 0.85mm |
| Length | 3mm |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Maximum Output Frequency | 3GHz |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.375 V |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Package Type | MLF |
| Width | 3mm |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product | Multiplexers |
| Number of Lines In/Out | 2 / 1 |
| Operating Voltage | 2.5 V, 3.3 V |
| Number of Input Lines | 2 |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Series | SY58609U |
| Logic Family | SY58609U |
| Propagation Delay Time | 370 ps |
| Package / Case | QFN-16 |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min | 2.375 V |
| Number of Output Lines | 1 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Signal Type | CML/LVDS/LVPECL |
| Mode Of Operation | Differential |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Output Frequency | 3000 MHz |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 2.5/3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 2.375 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| Clock IC Type | :Clock Buffer |
| Frequency | :3GHz |
| No. of Outputs | :1 |
| Supply Voltage Min | :2.375V |
| Supply Voltage Max | :2.625V |
| Digital IC Case Style | :QFN |
| No. of Pins | :16 |
| Supply Current | :50mA |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| IC Interface Type | :CML, LVDS, LVPECL |
| Supply Voltage Range | :2.375V to 2.625V |
| Weight (kg) | 0.001 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话