所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Length | :34.5mm |
| External Width | :48.5mm |
| External Depth | :10mm |
| Accessory Type | :Coupling |
| For Use With | :SMARTWIRE-DT Darwin Communication System |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85369010 |
| Brand/Series | SmartWire-DTAccessories |
| ForUseWith | SmartWire-DTFlatCable |
| PrimaryType | Coupling |
| Type | Connector |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话