所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Cable Tie |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Ties |
| Color | Natural |
| Material | Nylon |
| Length | 102 mm |
| Width | 2.4 mm |
| Tensile Strength | 8 kg |
| Features | Straight Tip design |
| Maximum Bundle Diameter | 20 mm |
| Packaging | Bag |
| Series | Sta-Strap |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Style | Dome Top Barb |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Product Length | 102 |
| Product Height | 3.8 |
| Product Depth | 4.5 |
| Body Material | Nylon 6.6 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Releasable |
| Bundle Diameter | 0.78" (19.81mm) |
| rohs | 0.78" (19.81mm) |
| Unit Weight | 1.280000 oz |
| Cable Tie Length | :102mm |
| Cable Tie Width | :2.4mm |
| Cable Tie Material | :Nylon 6.6 |
| Tensile Strength N/m | :80N/m |
| Tensile Strength Pounds | :18lb |
| Cable Bundle Diameter Min | :1.5mm |
| Cable Bundle Diameter Max | :20mm |
| Weight (kg) | 0.027 |
| Tariff No. | 85444920 |
| Application | Forindooruse |
| Height | 0.15"(Head) |
| ProtectionClass | Tie,Cable |
| Quantity | 100 |
| SpecialFeatures | Releasable |
| TensileStrength | 18lbs. |
咨询QQ
热线电话