所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Capacitance | 12.5pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 65 kOhm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.055" (1.40mm) |
| Size / Dimension | 0.264" L x 0.059" W (6.70mm x 1.50mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency | 32.768kHz |
| Standard Package | 3,000 |
| Package / Case | 4-SMD, Flat Lead (3 Leads) |
| Type | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Other Names | 728-1003-2 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话