所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | LED Replacement Lamps - Based LEDs |
| RoHS | No |
| Illumination Color | White |
| Luminous Intensity | 11000 mcd |
| Packaging | Bulk |
| Lamp Base Type | Wedge |
| Product | Single Color Based LEDs |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Voltage - Forward (Vf) Typ | 12V |
| Millicandela Rating | 11000mcd |
| Color | White |
| Size / Dimension | 0.35" (10mm) Dia. with Domed Top |
| Applications | Incandescent Replacements, Indicator Lights |
| Base Type | Wedge |
| Standard Package | 200 |
| Configuration | Single |
| Other Names | 441-1009 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Forward Current | 20 mA |
| Color,Emitted | Red |
| Type | LED |
咨询QQ
热线电话