所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 14CFPAK |
| Logic Function | OR |
| Number of Selection Inputs per Element | 0 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Maximum Propagation Delay Time @ Maximum CL | 18@4.5V to 5.5V ns |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Fabrication Technology | Bipolar |
| Mounting | Surface Mount |
| Logic Family | ALS |
| Package Width | 6.29 |
| PCB | 14 |
| Screening Level | Military |
| Number of Element Outputs | 1 |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| Number of Elements per Chip | 4 |
| Minimum Operating Temperature | -55 |
| Supplier Package | CFPAK |
| Standard Package Name | CFPAK |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Number of Element Inputs | 2-IN |
| Maximum High Level Output Current | -0.4 |
| Package Length | 9.21 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Pin Count | 14 |
| Package Height | 1.59 |
| Maximum Low Level Output Current | 4 |
| Packaging | Tube |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Lead Shape | Flat |
| Technology | Bipolar |
| Logical Function | OR |
| Operating Temp Range | -55C to 125C |
| Package Type | CFPAK |
| Propagation Delay Time | 18 ns |
| Number of Elements | 4 |
| High Level Output Current | -0.4 mA |
| Operating Temperature Classification | Military |
| Number of Inputs | 2-IN |
| Number of Outputs | 1 |
| Low Level Output Current | 4 mA |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 4.5 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -55 to 125 |
| DSCC # | 5962-8683601DA |
| Package | Pins | CFP (W) | 14 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 1 | TUBE |
| Functional Diagram | |
| Technology Family | ALS |
| tpd @ Nom Voltage | 18 |
| Input Type | TTL |
| Bits | 4 |
| HiRel | Y |
| Package Group | CDIP CFP LCCC |
| Output Type | TTL |
| Reference Design | |
| VCC | 5.5 |
| Operating Temperature Range | -55 to 125 |
| Datasheet | SDAS113B |
| F @ Nom Voltage | |
| ICC @ Nom Voltage | |
| Rating | Military |
| Output Drive (IOL/IOH) | |
| TI Design | |
| Voltage |
咨询QQ
热线电话