所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16SOIC N |
| Number of S/H | 4 |
| Acquisition Time | 11 us |
| Operating Supply Voltage | 12|±5 V |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Supplier Package | SOIC N |
| Typical Single Supply Voltage | 12 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Standard Package Name | SOIC |
| Power Supply Type | Single|Dual |
| Typical Dual Supply Voltage | ±5 |
| Packaging | Tube |
| Acquisition Time | 11 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Pin Count | 16 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Current - Output / Channel | 1.2mA |
| Amplifier Type | Sample and Hold |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Current - Supply | 4mA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 5 V ~ 12 V, ±2.5 V ~ 6 V |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Slew Rate | 4 V/µs |
| Current - Input Bias | 500nA |
| Voltage - Input Offset | 2.5mV |
| Number of Circuits | 4 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 48 |
| Series | SMP04 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 17 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Number of Channels | 4 Channel |
| Supply Voltage - Min | - 0.3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Power Supply Requirement | Single/Dual |
| Package Type | SOIC N |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Dual Supply Voltage (Typ) | �5 V |
| Single Supply Voltage (Typ) | 12 V |
| No. of Amplifiers | :4 |
| Bandwidth | :8kHz |
| Input Offset Voltage | :2.5mV |
| Amplifier Case Style | :SOIC |
| No. of Pins | :16 |
| Supply Voltage Range | :10.8V to 13.2V, ± 5V to ± 6V |
| Settling Time | :1µs |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Base Number | :4 |
| Input Offset Voltage Max | :10mV |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Supply Voltage Max | :6V |
| Supply Voltage Min | :5V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.01 |
| Tariff No. | 90261089 |
咨询QQ
热线电话