所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Type | PLL Frequency Synthesizer |
| Number of Circuits | 3 |
| Minimum Input Frequency | 13 MHz |
| Output Frequency Range | 526 MHz to 1720 MHz |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min | 2.7 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | MLP-28 |
| Packaging | Reel |
| Minimum Operating Temperature | - 20 C |
| Operating Supply Voltage | 3 V |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话