所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | RF Development Tools |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Evaluation Boards |
| Type | RF Synthesizers |
| Tool Is For Evaluation Of | Si4123 |
| Frequency | 750 MHz to 1.5 GHz, 900 MHz to 1.8 MHz |
| Operating Supply Voltage | 3 V, 5 V |
| Description/Function | Si4133-EVB with Si4123-BT sample kit |
| Interface Type | Serial |
| Packaging | Bulk |
| EU RoHS | Supplier Unconfirmed |
| For Use With/Related Products | SI4123 |
| Standard Package | 1 |
| Supplied Contents | Board, Software |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Series | SI4123 |
| Unit Weight | 0.001764 oz |
咨询QQ
热线电话