所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Phase Locked Loops - PLL |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | RF Synthesizer |
| Number of Circuits | 3 |
| Maximum Input Frequency | 62.5 MHz to 1000 MHz |
| Minimum Input Frequency | 2 MHz |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min | 2.7 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | TSSOP-24 |
| Packaging | Tube |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Operating Supply Voltage | 2.7 V to 3.6 V |
| Factory Pack Quantity | 62 |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Input | Crystal |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Frequency - Max | 1.8GHz |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Standard Package | 62 |
| Output | Clock |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| PLL | Yes |
| Other Names | 336-1175 |
| Package/Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | SI4123 |
| Unit Weight | 0.003092 oz |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | TSSOP |
| Pin Count | 24 |
| Number of Elements | 3 |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| PLL Input Freq (Min) | 2 MHz |
| Programmable | No |
| PLL Input Freq (Max) | 26 MHz |
| Supply Current | 27 mA |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 2.7 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| 输出 | Clock |
| 供应商器件封装 | 24-TSSOP |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 2.7 V ~ 3.6 V |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 分频器/倍频器 | Yes/No |
| 频率 - 最大值 | 1.8GHz |
| 封装/外壳 | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| 类型 | Frequency Synthesizer |
| 比率 - 输入/输出 | 1:2 |
| 差分 - 输入/输出 | No/No |
| 输入 | Crystal |
| Brand | Silicon Labs |
| Height | 1.05 mm |
| Length | 7.8 mm |
咨询QQ
热线电话