所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28QFN |
| Type | PLL Frequency Synthesizer |
| Family | si4123 |
| Number of Elements per Chip | 3 |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Input | Crystal |
| Supplier Device Package | 28-QFN (5x5) |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 1.8GHz |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Output | Clock |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| PLL | Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 28-VFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | SI4123 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Brand | Silicon Labs |
咨询QQ
热线电话