所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 64TQFP |
| Number of Channels per Chip | 2 |
| Polarity Reversal | Yes |
| Longitudinal Balanced | 60 dB |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.13 V |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| Standard Package Name | QFP |
| Fabrication Technology | CMOS |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Height | 1 |
| Mounting | Surface Mount |
| On-Hook Transmission | Yes |
| Longitudinal Balanced | 60 |
| PCB | 64 |
| On-Chip Ring Relay Driver | No |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.47 |
| Package Width | 12 |
| Supplier Package | TQFP |
| Package Length | 12 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.13 |
| Pin Count | 64 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Function | Subscriber Line Interface Concept (SLIC), CODEC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 16-SOIC N |
| Includes | * |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | * |
| Current - Supply | * |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Interface | GCI, PCM, SPI |
| Power (Watts) | * |
| Number of Circuits | 4 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话