所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 64TQFP |
| Number of Channels per Chip | 2 |
| Polarity Reversal | Yes |
| Longitudinal Balanced | 60 dB |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.13 V |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Reel |
| Series | * |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话