所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 3TO-39 |
| Polarity | Positive |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Input Voltage | 9.5 V |
| Maximum Input Voltage | 38 V |
| Maximum Output Current | 0.045 A |
| Output Voltage | 2 to 37 V |
| Line Regulation | 0.2 %Vo |
| Load Regulation | 0.15 %Vo |
| Reference Voltage | 7.35 V |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Mounting | Through Hole |
| Output Type | Adjustable |
| Rad Hard | Yes |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Packaging | * |
| Regulator Topology | Positive Adjustable |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Regulators | 1 |
| Supplier Device Package | * |
| Voltage - Output | 2 V ~ 37 V |
| Current - Output | 150mA |
| Package / Case | * |
| Voltage - Input | 9.5 V ~ 40 V |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话