所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 3TO-39 |
| Polarity | Positive |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Input Voltage | 6.5 V |
| Maximum Input Voltage | 38 V |
| Maximum Output Current | 0.045 A |
| Output Voltage | 2 to 37 V |
| Line Regulation | 0.2 %Vo |
| Load Regulation | 0.15 %Vo |
| Reference Voltage | 7.35 V |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Mounting | Through Hole |
| Output Type | Adjustable |
| Rad Hard | Yes |
| Standard Package | Bulk |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Standard Package Name | TO-205-AF |
| Output Voltage | 2 to 37 |
| Special Features | Current Limit|Short Circuit Prote... |
| Maximum Output Current | 0.045 |
| Minimum Operating Temperature | -55 |
| Supplier Package | TO-39 |
| Minimum Input Voltage | 6.5 |
| PCB | 10 |
| Type | Standard |
| Pin Count | 10 |
| Maximum Input Voltage | 38 |
咨询QQ
热线电话