所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tube |
| Regulator Topology | Positive Adjustable |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Regulators | 1 |
| Standard Package | 1 |
| Supplier Device Package | 14-CDIP |
| Voltage - Output | 2 V ~ 37 V |
| Current - Output | 150mA |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case | * |
| Voltage - Input | 9.5 V ~ 40 V |
咨询QQ
热线电话