所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Area (L x W) | 24.7" (159cm) |
| Features | Separate Panel or Cover Thickness |
| Weight | 1.3 lbs (589.7g) |
| Standard Package | 1 |
| Color | Black, White |
| Material | Metal, Aluminum |
| Height | 4.250" (107.95mm) |
| Size / Dimension | 5.000" L x 4.930" W (127.00mm x 125.22mm) |
| Container Type | Box |
| Design | Slanted Top |
| Thickness | 0.090" (2.29mm) |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| rohs | Compliant |
| Outside Width | 4.25 in |
| Outside Height | 5 in |
| Product | Instrument Cases |
| Product Category | Enclosures, Boxes, & Cases |
| Type | Sloped Console |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Outside Depth | 4.93 in |
| Standard Pack: | 1 |
| Enclosure Type | :Instrument |
| Enclosure Material | :Aluminium |
| Body Color | :Black |
| External Height - Imperial | :4.25" |
| External Height - Metric | :108mm |
| External Width - Imperial | :4.93" |
| IP Rating | :- |
| Weight (kg) | 0.499 |
| Tariff No. | 39231000 |
咨询QQ
热线电话