所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Specialized Sensor |
| Lead Time | 28 Days |
| Sensing Range Max | :40mm |
| Color Resolution | :- |
| Color Processing Mode | :Full Colour |
| Supply Voltage Min | :12VDC |
| Supply Voltage Max | :24VDC |
| Output Current | :150mA |
| Sensor Output | :NPN |
| Sensor Supply Voltage | :12V to 24V |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85414090 |
咨询QQ
热线电话