所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 2DO-4 |
| Configuration | Single |
| Peak Reverse Repetitive Voltage | 200 V |
| Peak Average Forward Current | 25 A |
| Peak Reverse Current | 10 uA |
| Peak Forward Voltage | 1.1@30A V |
| Peak Non-Repetitive Surge Current | 400 A |
| Operating Temperature | -65 to 200 °C |
| Mounting | Stud |
| Standard Package | Bulk |
| Vr - Reverse Voltage | 1.6 kV |
| Product | Rectifiers |
| If - Forward Current | 25 A |
| Vf - Forward Voltage | 1.1 V |
| Brand | Microsemi |
| Type | Fast Recovery Rectifiers |
| RoHS | No |
| Minimum Operating Temperature | - 65 C |
| Ir - Reverse Current | 10 uA |
| Maximum Operating Temperature | + 200 C |
| Max Surge Current | 400 A |
咨询QQ
热线电话