所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Wire Type | Discrete |
| Features | Mounting Flange |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Cable Termination | Solder Eyelet |
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Finish | Gold |
| Packaging | Bulk |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 34 |
| Standard Package | 1 |
| Contact Type | Female Socket |
| Other Names | Q7219947A |
| Color | Black |
| DELETED | Compliant |
| Operating Temp Range | -30C to 70C |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating (Max) | 3 A |
| Termination Style | Solder |
| Gender | RCP |
| Housing Material | Diallyl Phthalate |
| Total Number of Contacts | 34 POS |
| Mounting Style | Cable |
| Body Orientation | Straight |
| Type | Rectangular |
| Number of Contact Rows | 3 |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Product Length (mm) | 45 mm |
| Product Depth (mm) | 13 mm |
| Product Height (mm) | 9.5 mm |
| Voltage Rating Max | 300VAC |
| Pitch (mm) | 2.5 mm |
| 连接器类型 | Receptacle |
| 排数 | 3 |
| 位置数 | 34 |
| 电缆端接 | Solder Eyelet |
| 特性 | Mounting Flange |
| 触头镀层 | Gold |
| 装配类型 | Panel Mount |
| 接触点类型 | Female Socket |
| 电线类型 | Discrete |
| 系列 | Sumicon 1600 |
咨询QQ
热线电话