所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Body Orientation | Straight |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Silver |
| Current Rating | 3A |
| Depth | 13mm |
| Dimensions | 45 x 9.5 x 13mm |
| Gender | Female |
| Housing Material | DAP |
| Length | 45mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Number of Contacts | 34 |
| Pitch | 2.5mm |
| Termination Type | Solder |
| Voltage Rating | 300 V ac |
| Width | 9.5mm |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Product Category | Headers & Wire Housings |
| Series | Sumicon 1600 |
| Termination Style | Solder Lug |
| Contact Gender | Socket (Female) |
| Number of Positions / Contacts | 34 |
| Insulation Resistance | 1000 MOhms |
| Tradename | Sumicon |
| Product Type | Connectors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| DELETED | Compliant |
| Operating Temp Range | -30C to 70C |
| Current Rating (Max) | 3 A |
| Total Number of Contacts | 34 POS |
| Mounting Style | Cable |
| Type | Rectangular |
| Number of Contact Rows | 3 |
| Product Length (mm) | 45 mm |
| Product Depth (mm) | 13 mm |
| Product Height (mm) | 9.5 mm |
| Voltage Rating Max | 300VAC |
| Pitch (mm) | 2.5 mm |
咨询QQ
热线电话