所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Date Format | :Full Calendar |
| Clock IC Type | :RTC |
| Supply Voltage Min | :1.6V |
| Supply Voltage Max | :5.5V |
| Digital IC Case Style | :VSOJ |
| No. of Pins | :20 |
| IC Interface Type | :Serial |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :- |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Supply Voltage Range | :1.6V to 5.5V |
| Weight (kg) | 0.00005 |
| Tariff No. | 85416000 |
咨询QQ
热线电话