所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Ratings | IP67/MIL-STD 810F-512.4 |
| Area (L x W) | 108" (697cm) |
| Features | Foam Insert, Watertight/Airtight |
| Weight | 2.7 lbs (1.2kg) |
| Color | Black |
| Standard Package | 1 |
| Material | Plastic, PVC |
| Height | 4.920" (124.97mm) |
| Size / Dimension | 10.900" L x 9.900" W (279.86mm x 251.46mm) |
| Container Type | Case |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0/VA |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
咨询QQ
热线电话