所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Bus Type | Serial-I2C |
| Date Format | DW:DM:M:Y |
| Dimensions | 5 x 3.2 x 1.2mm |
| Functions | Battery Backup, Calendar, Clock, NV Timekeeping RAM |
| Height | 1.2mm |
| Length | 5mm |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.3 V |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package Type | SON |
| Pin Count | 10 |
| Time Format | HH:MM:SS |
| User RAM | 8B |
| Width | 3.2mm |
| 功能 | 备用电池、日历、NV RAM |
| 最高工作温度 | +85 °C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 引脚数目 | 10 |
| 高度 | 1.2mm |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 日期格式 | DW:DM:M:Y |
| 时间格式 | HH:MM:SS |
| 宽度 | 3.2mm |
| 封装类型 | SON |
| 最大工作电源电压 | 5.5 V |
| 长度 | 5mm |
| 用户RAM | 8B |
| 最小工作电源电压 | 1.3 V |
| 总线类型 | 串行 I2C |
| 尺寸 | 5 x 3.2 x 1.2mm |
咨询QQ
热线电话