所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Clock Format | :12Hr / 24Hr |
| Clock IC Type | :RTC |
| Supply Voltage Min | :1.3V |
| Supply Voltage Max | :5.5V |
| Digital IC Case Style | :SON |
| No. of Pins | :10 |
| IC Interface Type | :2 Wire, I2C, Serial |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :- |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| IC Case Style | :SON |
| No. of Outputs | :2 |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +85°C |
| Packaging | :Cut Tape |
| RTC Features | :Temp Sensor, 8 Bytes RAM, 2 Bytes EEPROM |
| Supply Voltage Range | :1.3V to 5.5V |
| Termination Type | :SMD |
| Weight (kg) | 0.003 |
| Tariff No. | 85416000 |
咨询QQ
热线电话