所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Resistance (Ohms) | 1k |
| Actuator Length | 51.00mm |
| Features | Open Frame |
| Termination Style | Solder Lug |
| Power (Watts) | 1000W |
| Actuator Diameter | 9.53mm |
| Standard Package | 1 |
| Rotation | 325° |
| Type | Rheostats |
| Product Category | Rheostats |
| Taper | Linear |
| Series | RUS |
| Resistance | 1 kOhms |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 1 kW |
| Tolerance | 10 % |
| RoHS | No RoHS Version Available |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话