所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | LED Mounting Hardware |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | LED Housings |
| LED Size | 5 mm |
| Material | Nylon |
| Color | Black |
| Body Length | 15 mm |
| Mounting Hole Diameter | 8 mm |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Subcategory | Misc Products |
| Lead Time | 62 Days |
| Holder Type | :Housing |
| No. of LEDs | :1 |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Accessory Type | :LED Holder |
| Bezel Diameter | :9.5mm |
| Colour | :Black |
| External Diameter | :9.5mm |
| External Length | :15mm |
| For Use With | :Back Panel Illumination, Circuit Board Indicators, LED Indicators |
| Holder Colour | :Black |
| Holder Material | :Nylon (Polyamide) |
| LED / Lamp Size | :5mm / T1 3/4 |
| Pack Quantity | :25 |
| Panel Cut-out Depth | :12mm |
| Panel Cutout Diameter | :8mm |
| Weight (kg) | 0.016 |
| Tariff No. | 85419000 |
咨询QQ
热线电话