所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Surface Mount |
| Date Format | DW |
| Package Type | VSOJ |
| Packaging | Tape and Reel |
| Pin Count | 20 |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Bus Type | Serial (I2C) |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Time Format | HH |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 1.8 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
咨询QQ
热线电话